Prenosnik DELL Pro 15 Essential PV15250 Core 3 / 8GB / 512GB SSD / 15,6" FHD / DOS / črn - POŠKODOVANA EMBALAŽA!
19405
NB15DE00046
Tehnične podrobnosti
| Grafika | Integrirana |
| Operacijski sistem | FreeDOS |
| Opis grafike | Intel UHD Graphics |
| Opis procesorja | Intel Core 3-100U 1.2GHz |
| Procesor | Intel Core 3 |
| SSD | Da |
| Stanje | NOVO |
| Tipkovnica | US tipkovnica + SLO gravura |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Garancija | 1 leto |
| RAM | 8GB |
| Diagonala zaslona | 15,6" (39,6 cm) |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Blagovna znamka | DELL |
| Zaloga | Na zalogi |
Podroben opis
POŠKODOVANA EMBALAŽA!
Procesor: Intel Core 3 100U 1,2 GHz (do 4,7 GHz)
Zaslon: 39,6 cm (15,6"), FHD (1920 X 1080) WVA
Pomnilnik 8 GB, 512 GB SSD
Grafična kartica: integrirana Intel UDH Graphics
Brez operacijskega sistema
Podrobneje:
- RAM: LPDDR5 5600MHz
- Disk: M.2-2230 PCIe NVMe
- Vgrajena stereo zvočnika, 2x 2W, mikrofon, spletna kamera 720p @30 fps
- WLAN 802.11ax, Bluetooth
- Ohišje črne barve (Carbon Black)
- Multitouch drsna ploščica, numerična tipkovnica
Vmesniki:
- 1x HDMI
- 2x USB 3.0
- 1x avdio kombinirani vhod/izhod
- 1x čitalec kartic
Baterija: 3-celična, 41 WHr
Dimenzije: 17-19 x 359 x 236 mm
Teža: 1,9 kg
Sorodni izdelki

















