Prenosnik HP OmniBook 3 R5 / 16GB / 512GB SSD / 17,3" FHD IPS / W11H (srebrn)
Tehnične podrobnosti
| Grafika | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Opis grafike | Intel Graphics |
| Opis procesorja | AMD Ryzen 5 40 2,8 GHz |
| Optična enota | Brez |
| Osvetljena tipkovnica | Ne |
| Procesor | AMD Ryzen 5 |
| SSD | Da |
| Stanje | NOVO |
| Tipkovnica | DE tipkovnica + SLO gravura |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Garancija | 1 leto |
| RAM | 16GB |
| Diagonala zaslona | 17,3” (43,9 cm) |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Blagovna znamka | HP |
| Zaloga | Na zalogi |
Podroben opis
HP OmniBook 3 je prenosnik z velikim 17,3-palčnim zaslonom, zasnovan za uporabnike, ki potrebujejo udobno delo, dobro preglednost vsebin in zanesljivo vsakodnevno delovanje. Procesor Ryzen 5 omogoča učinkovito uporabo pisarniških aplikacij, spletnega dela in večopravilnosti, medtem ko SSD pogon skrbi za hitro nalaganje sistema ter aplikacij.
Velik Full HD zaslon zagotavlja več delovne površine in boljšo preglednost dokumentov, preglednic ter multimedijskih vsebin, zato je prenosnik primeren tako za domačo uporabo kot za poslovna okolja. Zaradi sodobne povezljivosti in praktične zasnove predstavlja HP OmniBook 3 dobro izbiro za uporabnike, ki želijo zanesljiv prenosnik z večjim zaslonom za vsakodnevno delo in zabavo.
Procesor Intel AMD Ryzen 5 40 2,8 GHz (do 4.3 GHz, predpomnilnik 4 MB)
Zaslon 17,3” (43,9 cm) IPS FHD (1920 x 1080) nebleščeč, 300 nitov
Pomnilnik 16GB, 512GB PCIe NVMe SSD disk
Integrirana grafična kartica AMD Radeon 610M
Operacijski sistem Windows 11 Home
Lastnosti:
- RAM LPDDR5-5500
- vgrajena zvočnika, mikrofon, spletna kamera FHD
- Wi-Fi Wi-Fi 6 + Bluetooth v5.4
- touchpad + numerična tipkovnica
Vmesniki:
- 1x HDMI 1.4b
- 2x USB Type-A 3.1
- 2x USB Type-C (napajanje prek USB-ja 3.1, DisplayPort 1.4, HP-jeva funkcija spanja in polnjenja)
- 1x 3.5mm audio
Baterija: 41 Wh LiPo
Dimenzije: 39,74 x 25,64 x 1,64 cm
Teža: 2,01 kg







