Prenosnik HP ProBook 4 G1i AI 16" Ultra 7 / 16 GB / 512 GB SSD / Windows 11 Pro (srebrn)
19426
NB16HP00017-2
Novo
1 leto
Na zalogi v skladišču
Predvidena dostava na vaš naslov: 01.06.2026
1.459,99 €
Tehnične podrobnosti
| Grafika | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Opis grafike | Intel Graphics |
| Opis procesorja | Intel Ultra 7 255U 1.7GHz |
| Osvetljena tipkovnica | Da |
| Procesor | Intel Core Ultra 7 |
| SSD | Da |
| Tipkovnica | US tipkovnica + SLO gravura |
| Garancija | 1 leto |
| Diagonala zaslona | 16,0" (40,6 cm) |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1200 |
| Blagovna znamka | HP |
| Zaloga | Na zalogi |
Podroben opis
Prenosnik HP ProBook G4i odlikuje izjemen dizajn in zmogljiva konfiguracija. Poganja ga zmogljiv procesor Intel Core Ultra 7 255U s taktom 1,7 GHz, ki mu pomaga 16 GB DDR5 pomnilnika. Za shranjevanje je na voljo 512 GB SSD pogon. Za udobno delo skrbi odličen 40,6 cm (16") IPS zaslon z zaščito proti bleščanju in ločljivostjo 1920x1200 (WUXGA).
Računalnik bo zlahka kos tudi zahtevnejšim opravilom.
Tehnične lastnosti:
- Zaslon: 40,6 cm (16") IPS, WUXGA (1920x1200), anti-glare, 300 nits
- Procesor Intel Core Ultra 7 255U 1,7 GHz (do 5,2 GHz, 12 MB cache)
- Pomnilnik: SODIMM 16 GB DDR5 5600 MT/s (vsi RAM reženji so zasedeni)
- Shramba: 512 GB SSD PCIe NVMe
- Grafika: integrirana Intel Graphics
- Brezzžične povezave: WiFi 6e AX211, Bluetooth 5.3
- Operacijski sistem: Windows 11 Pro
Priključki:
- 1x HDMI 2.1
- 1x kombinirani 3,5 mm avdio priključek
- 1x RJ-45
- 2x USB-A
- 2x USB-C
Fizične lastnosti:
- Dimenzije: 35,94 x 25,1 x 1,09-1,7 cm
- Teža: 1,74 kg
Napajanje:
- Baterija: LiPoly, 3-celična, 56 Wh
- Polnilec: USB-C. 45 W
Garancija: 1 leto
Sorodni izdelki







