Prenosnik Lenovo Thinkbook 16 G6 IRL i5-13420H / 16GB / 512GB SSD / 16" WUXGA / Windows 11 Pro (siv)
19238
NB16LE00019-P
Tehnične podrobnosti
| Grafika | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Opis grafike | Intel Graphics |
| Opis procesorja | Intel i5-13420H 2,1GHz |
| Optična enota | Brez |
| Osvetljena tipkovnica | Ne |
| Procesor | Intel i5 |
| SSD | Da |
| Stanje | NOVO |
| Tipkovnica | US tipkovnica + SLO gravura |
| Vrsta naprave | Poslovni prenosniki |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Garancija | 1 leto |
| Diagonala zaslona | 16,0" (40,6 cm) |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1200 |
| Blagovna znamka | LENOVO |
| Zaloga | Na zalogi |
Podroben opis
Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL
Prenosnik Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL je zasnovan za profesionalce, ki iščejo zmogljiv in učinkovit prenosnik za produktivna opravila. S procesorjem Intel Core i5, prostornim 16-palčnim zaslonom WUXGA in robustnim naborom varnostnih funkcij zagotavlja zanesljivo delovanje in udobje za poslovno uporabo.
Procesor Intel Core i5-13420H 2.10Gz (do 4.60GHz, predpomnilnik 12MB)
Zaslon 40,60 cm (16") WUXGA (1920x1200) IPS, 300 nitov, nebleščeč
Pomnilnik 16GB, 512GB M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe SSD disk
Integrirana grafična kartica Intel UHD Graphics
Operacijski sistem Windows 11 Pro
Lastnosti:
- 16GB DDR5-5200 (dve reži, ena zasedena, max do 64GB)
- vgrajena zvočnika 2x2W,2x mikrofon, spletna kamera HD 720p z zaslonko za zasebnost
- ethernet: 100/1000M (RJ-45), Wi-Fi 6, 802.11ax 2x2 + Bluetooth v5.2
- čitalec prstnih odtisov: v stilu na dotik, vgrajen v gumb za vklop za varno in hitro prijavo.
- čitalec SD spominskih kartic
- Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0
- kensington nano lock: da
- touch drsna ploščica
- napajanje 65W
- ohišje sive barve
Razširitvena mesta:
- 1x M.2 2242 SSD do 1 TB
- 1x M.2 2280 SSD do 2 TB
Vmesniki:
- 1x USB 3.2 Gen 1
- 1x USB 3.2 Gen 1 (vedno vklopljen)
- 1x USB 3.2 Type-C Gen 2 (podpora za prenos podatkov, Power Delivery 3.0 in DisplayPort 1.4)
- 1x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (podpora za prenos podatkov, Power Delivery 3.0 in DisplayPort 1.4)
- 1x HDMI 2.1, do 4K/60Hz
- 1x Kombinirani priključek za slušalke/mikrofon (3,5 mm)
- 1x Ethernet (RJ-45)
- 1x Čitalnik SD kartic
Baterija: 71Whrs
Dimenzije: 356 x 253.5 x 17.5 mm
Teža: 1.7 kg
Sorodni izdelki

















