Prenosnik LENOVO V15 G5 IRL 39,6 cm (15.6'') / FHD / Core 5 / 16 GB / 1 TB SSD / Windows 11 Pro / črn
19427
NB15LE00138XM-2
Tehnične podrobnosti
| Grafika | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 PRO |
| Opis grafike | Intel Graphics |
| Opis procesorja | Intel Core 5 210H 2.20 GHz |
| Procesor | Intel Core 5 |
| SSD | Da |
| Stanje | NOVO |
| Tipkovnica | US tipkovnica + SLO gravura |
| Kapaciteta diska | 1TB SSD |
| Garancija | 3 leta |
| Diagonala zaslona | 15,6" (39,6 cm) |
| RAM | 16GB |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Blagovna znamka | LENOVO |
| Zaloga | Na zalogi |
Podroben opis
Procesor Intel Core 5 210H 2,20 GHz (do 4,8 GHz, predpomnilnik 12MB)
Zaslon 15,6" (39,6 cm) FHD IPS (1920x1080) 300 nitov, nebleščeč
Pomnilnik 16 GB, 1 TB PCIe 4.0x4 NVMe SSD (M.2 2242)
Integrirana grafična kartica Intel Graphics
Operacijski sistem: Windows 11 Pro
Lastnosti:
- DDR5-5200 (vsi RAM reženji so zasedeni, podpora do max 32GB)
- Stereo zvočniki 2×1,5W
- HD 720p spletna kamera z zaslonko za zasebnost + mikrofon
- LAN 100/1000, Wi-Fi 6 (802.11ax 2×2) + Bluetooth 5.2
- Discrete TPM 2.0
- Touchpad brez gumbov (Mylar multi-touch)
- MIL-STD-810H certificiran
- TÜV Rheinland Low Blue Light
Vmesniki:
- 2x USB Type-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
- 1x USB Type-C (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), z USB Power Delivery (20V) in DisplayPort 1.2
- 1x HDMI 1.4b
- 1x 3.5mm combo audio
- 1x LAN RJ45
Baterija: 47Wh
Dimenzije: 359.2 x 235.8 x 18.3 mm
Teža: od 1,61 kg
Barva: črna
Garancija: 3 leta
Zaloga: Ni na zalogi
Stanje: NOVO
Vrsta naprave: Poslovni, FHD
Sorodni izdelki

















